Štvrtok, 28. október 2021
Slnečno  3,8 °C
Mimoriadne správy

Českého prezidenta Zemana prepustili z nemocnice, čaká ho nabitý pracovný program

 Webnoviny  22. september 2021  90
Českého prezidenta Zemana prepustili z nemocnice, čaká ho nabitý pracovný program

22.9.2021 (Webnoviny.sk) - Českého prezidenta Miloša Zemana v stredu prepustili z Ústrednej vojenskej nemocnice (ÚVN) v Prahe. Informuje o tom spravodajský portál TN.cz.

Ihneď po prepustení ho pritom čaká bohatý pracovný program. Stretne sa s ministerkou financií Alenou Schillerovou, predsedom ODS Petrom Fialom a lídrom SPD Tomiom Okamurom.

Osem nocí v nemocnici


Zemana z ÚVN, kde strávil osem nocí, prepustili v stredu pred jedenástou hodinou. Pobyt v nemocnici bol pritom najdlhší za celé jeho prezidentské obdobie.

Podľa Pražského hradu tam minulý utorok nastúpil na plánovaný rekondičný pobyt a vyšetrenia neodhalili žiadny vážny problém.

Prezidenta navštívil Klaus


Zemana počas jeho pobytu v nemocnici navštívilo viacero ľudí, medzi nimi aj bývalá hlava štátu Václav Klaus.

Exprezident bol niekoľko dní v rovnakej nemocnici ako Zeman. Trpel vysokým krvným tlakom a žalúdočnými problémami. Z nemocnice ho prepustili minulý týždeň v piatok.

Viac k témam: nemocnica, prepustenie z nemocnice
Zdroj: Webnoviny.sk - Českého prezidenta Zemana prepustili z nemocnice, čaká ho nabitý pracovný program © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.