Nedeľa, 1. jún 2025
Mimoriadne správy
Boeing smerujúci do Chicaga sa musel vrátiť na letisko v Bradley, na palube sa objavil dym

WINDSOR LOCKS 26. februára (WebNoviny.sk) - Let americkej leteckej spoločnosti American Airlines, ktorý mal smerovať z Bradley v štáte Illinois do Chicaga, sa v utorok vrátil naspäť na medzinárodné letisko v Bradley po tom, čo sa na jeho palube objavil dym.
Boeing 737-800 so 138 cestujúcimi na palube bezpečne pristál, príčinu, prečo sa na palube objavil dym, zatiaľ vyšetrujú.
Podľa agentúry Associated Press (AP) však všetko nasvedčuje tomu, že dym vychádzal z pokazenej klimatizácie. Na letisku v Bradley na cestujúcich z lietadla čakali štyri sanitky, nakoniec však neboli potrebné.
Viac k témam: American Airlines, dym, lietadlo
Zdroj: Webnoviny.sk - Boeing smerujúci do Chicaga sa musel vrátiť na letisko v Bradley, na palube sa objavil dym © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.