Utorok, 23. jún 2026
Mimoriadne správy
- Český prezident Pavel podal na Ústavný súd kompetenčnú žalobu, ide o jeho účasť na samite NATO
- Vyšetrovatelia OSN obvinili Izrael z genocídy páchaním útokov na palestínske deti v Pásme Gazy
- Hasiči v Chorvátsku bojovali s rozsiahlymi požiarmi pri Trogire aj na Hvare. Pomáhali aj s opuchnutými prstami
- EÚ privíta delegáciu Talibanu, s Afganistanom chce rokovať o návrate neúspešných žiadateľov o azyl
- Kim pohrozil ďalším rozširovaním jadrového arzenálu, región je podľa neho na pokraji vojny
Berlusconiho prepustili z nemocnice, hovorí o najväčšom utrpení v jeho živote
Webnoviny 14. september 2020 632
14.9.2020 (Webnoviny.sk) - Bývalého talianskeho premiéra Silvia Berlusconiho v pondelok po 11 dňoch prepustili z nemocnice, kam ho prijali s koronavírusom.
Osemdesiattriročný mediálny magnát mal pozitívny test na ochorenie COVID-19 po návrate z dovolenky vo svojej luxusnej vile na Sardínii. Následne ho 3. septembra s pľúcnou infekciou prijali do milánskej nemocnice San Raffaele.
"Prvé tri dni boli extrémne zložité," povedal Berlusconi novinárom, keď odchádzal zo zdravotníckeho zariadenia. "Bolo to ťažké. Vďaka nebesiam, vďaka lekárom, som prekonal zrejme najťažšie utrpenie svojho života," skonštatoval tiež s tým, že "opäť raz" sa z toho zjavne dostal.
Koronavírusom sa nakazili aj dve jeho deti, 36-ročná Barbara a 31-ročný Luigi, a tiež jeho 30-ročná partnerka Marta Fascina. Berlusconi bol talianskym premiérom trikrát v rokoch 1994 až 2011.
Viac k témam: Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - Berlusconiho prepustili z nemocnice, hovorí o najväčšom utrpení v jeho živote © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Kandidátkou strany Sloboda a Solidarita na post starostky košického Starého Mesta je Renáta Zolnaiová
Šimkovičová podľa Michelka nekončí, o možnej rekonštrukcii vlády vraj nikto nerokoval
Staré Mesto odštartuje Kultúrne leto veľkým podujatím pred SND, návštevníkov čakajú mesiace plné zážitkov