Streda, 5. august 2020
Oblačno  15 °C
Mimoriadne správy

Austrálska dvojica našla na svojom vianočnom stromčeku na balkóne asi trojmetrového pytóna

 Webnoviny  13. december 2019  65
Austrálska dvojica našla na svojom vianočnom stromčeku na balkóne asi trojmetrového pytóna

13.12.2019 (Webnoviny.sk) - Dvojica z austrálskeho mesta Brisbane v Queenslande našla ležať na vianočnom stromčeku odloženom na balkóne približne trojmetrového pytóna.

Leanne Chapman objasnila, že sa s partnerom vrátili z práce a všimli si splašené vtáky na balkóne, ktoré sa muž rozhodol natočiť. "Keď spravil krok vzad, nevedel o tom, že sa opiera o strom, na ktorom je had," uviedla žena.

Pytón tam zostal niekoľko hodín a potom sa odplazil. "Pozerali sme sa na neho cez okno," povedala Chapman. "Bol naozaj veľký. Keď z nás opadol prvotný šok, zhodli sme sa, že bol vlastne krásny. Bolo úžasné vidieť ho takto zblízka, pretože predtým som takúto možnosť nikdy nemala," dodala.

Viac k témam: pytón
Zdroj: Webnoviny.sk - Austrálska dvojica našla na svojom vianočnom stromčeku na balkóne asi trojmetrového pytóna © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.