Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Američanka zastrelila manžela za sledovanie porna, brala to ako osobnú urážku
Webnoviny 23. apríl 2019 703
PINE BLUFF 23. apríla (WebNoviny.sk) - Prekvapivé vysvetlenie si vypočul súd v americkom štáte Arkansas od žalobcov v prípade marcovej vraždy v malom meste Pine Bluff neďaleko Little Rocku.
Šesťdesiatdeväťročná žena tu zastrelila svojho o štyri roky mladšieho muža v návale zlosti po tom, čo sa z účtu za satelitnú televíziu dozvedela, že manžel prikúpil k bežným televíznym staniciam aj porno-kanál.
Ako Patricia Hill vysvetlila vyšetrovateľom, nahnevalo ju to o to viac, že tento kanál sama nedávno odhlásila. Podľa jej obhajcu Billa Jamesa považovala žena sledovanie pornografie jej nebohým mužom za "osobnú urážku". Obhajoba súdu navrhla, aby dal preskúmať Hillovej duševné zdravie.
Viac k témam: pornografia, streľba, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Američanka zastrelila manžela za sledovanie porna, brala to ako osobnú urážku © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nezabudnuteľné momenty na MS 2026. Nórske veslovanie, virálny Haaland, skvelé Kapverdy či politický zásah Trumpa – VIDEO, FOTO
Fico ostro zaútočil na Európsku komisiu, jej správu o právnom štáte označil za pokryteckú – VIDEO