Piatok, 17. máj 2024
Oblačno  8,5 °C

Weiss rozhodol o triumfe Al-Gharafy na ihrisku lídra ligy

Webnoviny  15. december 2016  386

Slovenský futbalista Vladimír Weiss ml. odohral zo zápasu až 83 minút, keď ho vystriedal Bilal Mohammed.DAUHA 15. decembra (WebNoviny.sk) - Slovenský futbalový krídelník Vladimír Weiss mladší strelil víťazný gól Al-Gharafy na ihrisku lídra súťaže Al-Jaish v štvrtkovom stretnutí 12. kola najvyššej katarskej dlhodobej súťaže.

Dvadsaťsedemročný reprezentant premenil v 78. minúte pokutový kop a pripísal si už deviaty zásah v ročníku 2016/2017, šiesty z bieleho bodu. Weiss ml. odohral 83 minút, keď ho vystriedal Bilal Mohammed. Hostia triumfovali 2:1 a s 23 bodmi figurujú na štvrtom mieste v 14-člennom pelotóne Stars League, na svojho štvrtkového súpera strácajú päť bodov.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.