Streda, 24. apríl 2024
Slabý dážď  3,5 °C

Webnoviny  28. september 2019  332

28.9.2019 (Webnoviny.sk) - Futbalisti Villarrealu dosiahli svoje zatiaľ najvyššie víťazstvo v tejto sezóne La Ligy, keď v zápase 7. kola triumfovali nad Betisom Sevilla 5:1. "Žltá ponorka" má v tabuľke 11 bodov, jej piatkový súper ich nazbieral o tri menej.

La Liga 2019/2020 - 7. kolo

• piatok

Villarreal - Betis Sevilla 5:1 (1:0)
Góly: 39. a 76. Ekambi, 68. Santi Cazorla (z 11 m), 90.+2 Moreno, 90.4 Chukwueze - 48. Emerson

Viac k témam: La Liga
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: „Žltá ponorka“ deklasovala Betis Sevilla, v druhom polčase padlo až päť gólov © SITA Všetky práva vyhradené.