Piatok, 24. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
Video: Obranca Jaroš chýbal v zostave Ottawy pri triumfe nad Detroitom, ale dôvodom nebolo zranenie
Webnoviny 16. november 2018 631
OTTAWA 16. novembra (WebNoviny.sk) - Zdá sa, že slovenský hokejista Christián Jaroš sa pomaly, ale isto etabloval v zostave prvého tímu Ottawy v NHL. Rodák z Košíc odohral v aktuálnom ročníku najznámejšej profiligy 14 zápasov so ziskom jedného bodu (0+1).
Pri štvrtkovom triumfe Senators nad Detroitom 2:1 v zostave chýbal. Dôvodom však nebolo zranenie, tréner Guy Boucher mu chcel iba dať príležitosť oddýchnuť si, pretože v ostatnom období hral napriek chorobe. Podľa portálu SlovakNHL.sk o tom ešte pred duelom informoval práve Boucher.
Jaroš v úvode ročníka pendloval medzi prvým tímom a Belleville v AHL. Zlom prišiel v závere októbra, keď Senators povolali 22-ročného beka do profiligy a odvtedy sa usadil v zostave Ottawy. "Senátorom" aktuálne patrí v tabuľke Východnej konferencie NHL 12. priečka s 8 víťazstvami a 11 prehrami.
Viac k témam: Christián Jaroš, NHL, Ottawa Senators
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Obranca Jaroš chýbal v zostave Ottawy pri triumfe nad Detroitom, ale dôvodom nebolo zranenie © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Motorkári by nemali ignorovať dopravné predpisy a mali by myslieť na svoju bezpečnosť
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
Na pomoc ľuďom po zemetrasení vo Venezuele vyzbierali Slováci už viac ako stotisíc eur