Štvrtok, 28. marec 2024
Slnečno  14,5 °C

Webnoviny  26. september 2018  211

RÍM 26. septembra (WebNoviny.sk) - Futbalisti Interu Miláno zvíťazili na San Sire nad Fiorentinou tesne 2:1 v utorňajšom zápase 6. kola najvyššej talianskej súťaže Serie A .

"Modro-čierni" v zostave so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom viedli od záveru prvého polčasu, keď premenil pokutový kop Mauro Icardi.

Odporúčame:

Hostia vyrovnali v 53. min, strelu Federica Chiesu tečoval Škriniar za chrbát vlastného brankára Samira Handanoviča. V 78. minúte rozhodol o triumfe Interu D'Ambrosio. Slovenský obranca Dávid Hancko za Fiorentinu nenastúpil.

Serie A - 6. kolo

• výsledok utorňajšieho zápasu

Inter Miláno - Fiorentina 2:1 (1:0)
Góly: 45. Icardi (z pok. kopu), 78. D'Ambrosio - 53. Chiesa
Milan Škriniar (Inter) odohral celý zápas. Dávid Hancko (Fiorentina) sedel na lavičke náhradníkov

Viac k témam: Milan Škriniar, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Inter Miláno porazil Fiorentinu, Škriniar tečoval strelu Chiesu za chrbát vlastného brankára © SITA Všetky práva vyhradené.