Pondelok, 15. december 2025
Mimoriadne správy
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
Video: Hamšík daroval Maradonovi podpísaný dres, v ktorom vyrovnal jeho rekord
NEAPOL 5. apríla (WebNoviny.sk) - Kapitán futbalistov talianskeho SSC Neapol Marek Hamšík daroval svoj podpísaný dres argentínskej legende tohto klubu Diegovi Maradonovi. Práve v tomto drese najlepší futbalista SR za rok 2017 vyrovnal Maradonov rekord v počte gólov strelených za Neapol.
Odporúčame:
Marek Hamšík už je po Bruscolottiho boku, na dosah má ďalšie rekordy
Päťdesiatsedemročný Maradona sa v drese "Partenopei" strelecky presadil 115-krát, Hamšík má na konte v tíme z mesta na pobreží Tyrrhenského mora už 119 gólov.
"Ahoj Diego. Som tu s týmto dresom, ktorý je pre mňa veľmi špeciálny. Práve v ňom som totiž strelil 115. gól a vyrovnal tvoj rekord. Bola pre mňa veľká česť byť po tvojom boku, keď som skóroval proti FC Turín. Myslel som na teba a chcel by som ti dať tento malý darček s venovaním: 'Diego, ten najlepší'. Dúfam, že sa ti to bude páčiť, posielam silné objatie. Forza Napoli navždy," povedal Hamšík na videu, ktoré uverejnil na instagrame.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Košický magistrát sa pokúsi zachrániť Good Angels, naplánovali stretnutie s JendrichovskýmNasledujúci článok
Je to oficiálne, tréner slovenskej „21“ Brunegraf mieri k Hapalovi do Sparty
Ukrajina obvinila Rusko z útoku dronom na tureckú nákladnú loď prevážajúcu slnečnicový olej
Zelenskyj navštívil Kupiansk, nachádzal sa asi kilometer od ruských pozícií
Nemecko pošle skupinu vojakov do Poľska, obavy z ruských hrozieb narastajú