Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Video: Cristiano Ronaldo si zavaril, jeho obscénne gesto bude vyšetrovať UEFA
NYON 18. marca (WebNoviny.sk) - Portugalský futbalista talianskeho Juventusu Turín Cristiano Ronaldo bude čeliť vyšetrovaniu Európskej futbalovej únie (UEFA) za obscénne gesto, ktorého sa dopustil v minulotýždňovom odvetnom osemfinálovom zápase Ligy majstrov 2018/2019 proti Atléticu Madrid (3:0).
Podľa zverejnených informácii rozhodne o jeho treste disciplinárna komisia UEFA na svojom zasadnutí vo štvrtok 21. marca. Ronaldov hetrik v spomenutej odvete stačil jeho tímu na postup do štvrťfinále LM.
Rovnakým gestom sa v prvom vzájomnom súboji oboch súperov prezentoval aj tréner Atlética Madrid Diego Simeone, ktorý takto oslavoval jeden z presných zásahov svojho mužstva pri víťazstve nad Juventusom (2:0) v prvom osemfinále. Štyridsaťosemročného rodáka z Buenos Aires Simeoneho následne UEFA potrestala pokutou vo výške 20 000 eur.
Viac k témam: Atlético Madrid, Juventus Turín, Liga majstrov, UEFA Európska futbalová únia
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Cristiano Ronaldo si zavaril, jeho obscénne gesto bude vyšetrovať UEFA © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve