Nedeľa, 28. február 2021
Jasno  0,7 °C
Mimoriadne správy

Viaceré kluby La Ligy sa po dvoch mesiacoch vracajú k tréningom, Messi už žongloval s loptou na ihrisku

 Webnoviny   9. máj 2020  113
Viaceré kluby La Ligy sa po dvoch mesiacoch vracajú k tréningom, Messi už žongloval s loptou na ihrisku

9.5.2020 (Webnoviny.sk) - Viaceré španielske futbalové kluby sa v závere aktuálneho týždňa vracajú do tréningového procesu. Po negatívnych testoch na koronavírus už dostali šancu vrátiť sa na trávnik futbalisti katalánskeho veľkoklubu FC Barcelona, všetci hráči vrátane hviezdneho Lionela Messiho sa v tréningovom centre "blaugranas" predstavili po takmer dvoch mesiacoch.

Viac o téme: Koronavírus


V sobotu návrat na hracie plochy svojim hráčom umožnilo Atlético Madrid a v pondelok tak plánuje urobiť aj Real Madrid. Všetko sprevádzajú mimoriadne preventívne opatrenia, futbalisti sa zatiaľ môžu pripravovať iba individuálne.

Traja hráči boli pozitívny na Covid-19


Prvá vlna testovania v La Lige neprebehla hladko, keďže traja hráči z troch rôznych klubov mali pozitívny test na ochorenie COVID-19. Detaily však nie sú k dispozícii.

Zatiaľ nie je známe, kedy a či vôbec sa podarí v La Lige obnoviť sezónu 2019/2020, kluby však nenechávajú nič na náhodu a začali s prípravou na možný reštart. Predpoklad je, že stať by sa tak mohlo v júni, samozrejmosťou budú zápasy bez divákoch na tribúnach.

Hráči dostali od klubov podrobné inštrukcie


Svet medzičasom obleteli zábery Messiho, ako na trávniku žongluje s loptou. Keďže novinári aj fotoreportéri nemajú povolený vstup do tréningových centier, zábery musia zabezpečovať jednotlivé kluby.


Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa FC Barcelona (from

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.