Pondelok, 3. október 2022
Mimoriadne správy

V slovenskej extralige rušia ďalšie zápasy, koronavírus sa objavil aj v Liptovskom Mikuláši

 Webnoviny  30. december 2021  80
V slovenskej extralige rušia ďalšie zápasy, koronavírus sa objavil aj v Liptovskom Mikuláši

30.12.2021 (Webnoviny.sk) - Po Dukle Trenčín museli v najvyššej slovenskej hokejovej súťaži pristúpiť k odkladu svojho programu aj hráči Liptovského Mikuláša. Na Liptove sa totiž v tíme vyskytol koronavírus. Nateraz hokejisti posledného tímu tabuľky neodohrajú na štvrtok naplánovaný domáci zápas proti Popradu.

"Na základe pravidelného testovania nášho mužstva sa objavil medzi hráčmi pozitívny výsledok ochorenia COVID-19 a príznaky tohto ochorenia pociťujú viacerí členovia nášho kádra. Mužstvo na základe rozhodnutia z RÚVZLM absolvuje povinnú karanténu a neodohrá zatiaľ naplánovaný zápas dňa 30.12.2021. Ohľadom ďalších zápasov budeme informovať," napísalo vedenie klubu na svojom oficiálnom webe.Vo štvrtok 30. decembra sa tak uskutočnia iba štyri extraligové stretnutia, keďže odložený bol aj súboj Nitra - Trenčín. Trenčania totiž už v pondelok informovali, že zo zdravotných dôvodov nemôžu nastúpiť na stretnutia doma proti Novým Zámkom (28.12.) aj v Nitre. Hrať budú Slovan Bratislava proti Novým Zámkom, Zvolen proti Banskej Bystrici, Michalovce proti Spišskej Novej Vsi a Košice proti Prešovu.

Viac k témam: Tipos extraliga
Zdroj: Webnoviny.sk - V slovenskej extralige rušia ďalšie zápasy, koronavírus sa objavil aj v Liptovskom Mikuláši © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.