Štvrtok, 4. jún 2026
Mimoriadne správy
- Trump kritizoval Kongres za hlasovanie o stiahnutí amerických síl z vojny proti Iránu
- Na Istrijskom polostrove spadlo športové lietadlo, hlásia štyroch mŕtvych
- Predsedníčka EK Ursula von der Leyenová sľúbila pomoc Arménsku proti ruskému nátlaku
- Prokuratúra stiahla obvinenia voči primátorovi Budapešti za organizáciu vlaňajšieho pochodu Pride
- Maďarsko sa bude snažiť diverzifikovať dodávky energie. Magyar chce tiež expanziu V4
V semifinále Copa del Rey sa bude hrať aj El Clásico medzi FC Barcelona a Realom Madrid
Webnoviny 1. február 2019 682
MADRID 1. februára (WebNoviny.sk) - Piatkový poludňajší žreb semifinálovej fázy Španielskeho pohára vo futbale 2018/2019 dal dohromady aj dvoch najväčších favoritov tejto súťaže.
FC Barcelona a Real Madrid sa vo februárovom dvojzápase pobijú o účasť vo finále, ktoré sa uskutoční 25. mája na Štadióne Benita Villamarína v Seville. Druhú semifinálovú dvojicu vytvorili Betis Sevilla a FC Valencia.
Ako referuje web denníka Marca, úvodné duely semifinále sa uskutočnia 5., 6. alebo 7. februára, odvety sú na programe 27. alebo 28. februára.
FC Barcelona má v tejto sezóne šancu pridať piate prvenstvo v domácej pohárovej súťaži v neprerušenej sérii. Druhé tohtosezónne El Clásico v rámci La Ligy sa uskutoční 2. marca v Madride.
Španielsky pohár (Copa del Rey) - semifinále
- úvodné zápasy semifinále sa hrajú 5., 6. alebo 7. februára, odvety sú na programe 27. alebo 28. februára.
Betis Sevilla - FC Valencia
FC Barcelona - Real Madrid
Viac k témam: Betis Sevilla, Copa del Rey, FC Barcelona, FC Valencia, Real Madrid
Zdroj: Webnoviny.sk - V semifinále Copa del Rey sa bude hrať aj El Clásico medzi FC Barcelona a Realom Madrid © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Rheinmetall podpísal s Rumunskom zbrojný kontrakt za 5,7 miliardy eur
Keď oni päťsto cieľov, mi aspoň jeden, ale poriadny. Lukašenko sa údajne nepriamo vyhráža likvidáciou Zelenského
Izraelský minister obrany pohrozil útokmi na Bejrút, tvrdí, že má podporu USA