Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Tréner Mourinho dostal trest za daňové podvody, väzeniu sa však môže vyhnúť
MADRID 5. februára (WebNoviny.sk) - Portugalský futbalový tréner José Mourinho prijal jednoročný trest odňatia slobody za daňové podvody, ktorých sa dopustil v rokoch 2011-2012 počas pôsobenia v Španielsku.
V tom čase bol trénerom tamojšieho klubu Real Madrid. Trest pre 56-ročného rodáka zo Setúbalu je však iba podmienečný. Väzeniu sa vyhne v prípade, že dodatočne zaplatí pokutu stanovenú súdom.
Podľa španielskeho prokurátora Mourinho nepriznal príjmy z vizuálnych práv s cieľom nezákonného obohatenia sa. Informácie priniesol web televíznej stanice Sky Sports.
Viac k témam: daňový podvod
Zdroj: Webnoviny.sk - Tréner Mourinho dostal trest za daňové podvody, väzeniu sa však môže vyhnúť © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Gladiátori a Inžinieri naháňajú lídra, gólová dráma v Maďarsku
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Pod Spišským hradom otvorili unikátny športový areál, Nordpark v Žehre spája pohyb a históriu