Sobota, 25. máj 2024
Mimoriadne správy

Štedrý deň anglickí futbaloví fanúšikovia oslávia po 28 rokoch aj zápasom Premier League

 Webnoviny  31. október 2023  202  
Štedrý deň anglickí futbaloví fanúšikovia oslávia po 28 rokoch aj zápasom Premier League

31.10.2023 (SITA.sk) - Ešte predtým, ako anglickí futbaloví fanúšikovia tento rok zasadnú k štedrovečernému stolu, si vychutnajú predjedlo, ktoré pre nich pripravili predstavitelia tamojšej najvyššej súťaže Premier League.

Ako referuje web sportowefakty.wp.pl, posledný zápas 18. kola medzi Wolverhamptonom Wanderers a FC Chelsea sa bude hrať na Štedrý deň, výkop duelu stanovili na 14.00 h SEČ. Na Štedrý deň sa v anglickej Premier League bude hrať po 28 rokoch.

Hráči v najbohatšej lige sveta majú v posledných dňoch kalendárneho roka tradične nabitý program. Pravidelne sa v Premier League hrajú zápasy na druhý sviatok vianočný a tiež na Silvestra či na Nový rok.

Býva nepísaným pravidlom, že mužstvo, ktoré sa počas sviatkov udrží na líderskej pozícii, má historicky percentuálne vysokú šancu, že sa na konci sezóny bude tešiť z majstrovskej trofeje.

Viac k témam: futbalový zápas, Premier League, Štedrý deň
Zdroj: SITA.sk - Štedrý deň anglickí futbaloví fanúšikovia oslávia po 28 rokoch aj zápasom Premier League © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.