Piatok, 29. máj 2020
Oblačno  8,2 °C
Mimoriadne správy

Slovan bude mať proti Wolverhamptonu opäť špecifické publikum, Tehelné pole zaplnia deti

 Webnoviny  18. október 2019  96
Slovan bude mať proti Wolverhamptonu opäť špecifické publikum, Tehelné pole zaplnia deti

18.10.2019 (Webnoviny.sk) - Slovenský futbalový šampión ŠK Slovan Bratislava sa bude môcť v budúcotýždňovom stretnutí skupinovej časti Európskej ligy 2019/2020 proti anglickému Wolverhamptonu Wanderers spoľahnúť na maximálnu podporu z tribún. Bude opäť špecifická. Tribúny zaplnia deti zo základných škôl a futbalových klubov nielen z Bratislavy, ale dokonca z celého Slovenska.

Vystavili tisíce bezplatných vstupeniek


Týždeň pred zápasom vystavili už viac než 17-tisíc bezplatných vstupeniek. Keďže nevybavených zostáva ešte 130 objednávok, klub z Tehelného poľa žiada záujemcov, aby už neposielali ďalšie rezervácie, ktoré z kapacitných dôvodov nebude možné vybaviť.

"Sme nesmierne radi, aký záujem prejavili základné školy a futbalové kluby o bezplatné vstupenky pre deti na zápas s Wolverhamptonom. Môžeme skonštatovať, že pre deti bolo vystavených viac než 17 000 bezplatných vstupeniek a ešte evidujeme 130 nevybavených žiadostí. Je teda jasné, že deti o týždeň úplne zaplnia Tehelné pole. Veríme, že vytvoria nášmu mužstvu skvelú atmosféru a získajú krásny zážitok, ktorý v nich môže prebudiť vzťah k futbalu a nášmu klubu," uviedol v tlačovej správe marketingový riaditeľ ŠK Slovan Tomáš Straka.

Hanlivé pokriky fanúšikov


Európska futbalová únia (UEFA) začiatkom októbra definitívne zamietla odvolanie bratislavského klubu proti trestu v podobe uzatvorenia štadióna za hanlivé pokriky fanúšikov "belasých" v zápase play-off EL s gréckym tímom PAOK Solún (1:0).

Slovan podobne ako v septembrovom dueli s tureckým Besiktasom Istanbul (4:2) využil reglement súťaže a umožnil vstup na zápas deťom zo základných škôl a futbalových klubov do 14 rokov.

Súboj EL Slovan Bratislava - Wolverhampton Wanderers odohrajú na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave vo štvrtok 24. októbra s výkopom o 18.55 h.

Viac k témam: Európska liga UEFA, Národný futbalový štadión v Bratislave, Wolverhampton Wanderers
Zdroj: Webnoviny.sk - Slovan bude mať proti Wolverhamptonu opäť špecifické publikum, Tehelné pole zaplnia deti © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.