Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Škriniar v Sampdorii zrejme dlho neostane, zaujal aj Borussiu Dortmund
Webnoviny 30. apríl 2017 715
DORTMUND 30. apríla (WebNoviny.sk) - K potencionálnym záujemcom o služby slovenského futbalového reprezentanta Milana Škriniara sa pridala Borussia Dortmund.
Odporúčame:
Video: Sampdoria remizovala v Turíne, Škriniar odohral celý zápas
Podľa portálu fussballinfo.net sa na sobotňajšom zápase talianskej Serie A medzi FC Turín a Škriniarovej Sampdorie Janov (20.45 h) zúčastnia aj skauti spomenutého nemeckého klubu.
Už skôr sa objavili informácie, že 22-ročný defenzívny univerzál sa údajne ocitol v hľadáčikoch Juventusu Turín, Interu Miláno aj Atlética Madrid. Škriniar zamieril do Sampdorie vlani v januári z MŠK Žilina a má platný kontrakt do leta 2020.
Viac k témam: Borussia Dortmund, futbal, I. bundesliga, Milan Škriniar, Sampdoria Janov, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk - Škriniar v Sampdorii zrejme dlho neostane, zaujal aj Borussiu Dortmund © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Jozef Kovalík uspel vo finále kvalifikácie na turnaji v MníchoveNasledujúci článok
Zdeno Chára chce hrať aj po vypršaní kontraktu, ideálne za Boston
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile