Streda, 8. júl 2020
Slnečno  13,6 °C
Mimoriadne správy

Škriniar a jeho spoluhráči v Interi podstúpili povinné testy, koronavírus sa u nich nepotvrdil

 Webnoviny   8. máj 2020  39
Škriniar a jeho spoluhráči v Interi podstúpili povinné testy, koronavírus sa u nich nepotvrdil

8.5.2020 (Webnoviny.sk) - Slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar a ani jeden z jeho spoluhráčov v talianskom klube Inter Miláno nemali pozitívny test na koronavírus. Klub tak môže pokračovať v tréningovom procese v klubovom Suning Center.

Vedenie Interu v úvode aktuálneho týždňa muselo prerušiť prípravu A-tímu, pretože nie všetci jeho členovia mali za sebou predpísaný test, no taký je aktuálny predpis talianskej vlády.

Viac o téme: Koronavírus


Klub prostredníctvom tlačovej správy informoval, že všetky testy vyšli s negatívnym výsledkom. "Dobrovoľné individuálne tréningy tak môžu pokračovať," informoval Inter. Svoje tréningové centrum pre hráčov A-tímu už otvoril aj druhý milánsky klub AC.

Väčšina klubov talianskej Serie A už umožnila svojim hráčom individuálne tréningy na trávniku, no spoločná príprava v Taliansku nebude možná pred 18. májom. Serie A je prerušená už viac ako dva mesiac a je otázne, kedy a či vôbec bude sezóna 2019/2020 pokračovať. Proti je napríklad klub Brescia Calcio.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Koronavírus COVID-19 v Taliansku
Zdroj: Webnoviny.sk - Škriniar a jeho spoluhráči v Interi podstúpili povinné testy, koronavírus sa u nich nepotvrdil © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.