Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Priaznivcov Spartaka Trnava mali napadnúť fanúšikovia gréckeho futbalového tímu PAOKu Solún
Webnoviny 8. november 2018 582
BRATISLAVA 8. novembra (WebNoviny.sk) - Fanúšikovia úradujúceho slovenského futbalového majstra FC Spartak Trnava sa mali stať obeťami útoku priaznivcov gréckeho tímu PAOK Solún.
Podľa portálu sport.sk Gréci napadli mikrobus s Trnavčanmi na slovenskom území v priestoroch čerpacej stanice Jarovce. K zraneniam údajne nedošlo, no poškodené bolo okno na mikrobuse.
Trnava vo štvrtok večer nastúpi v Európskej lige na pôde chorvátskeho Dinama Záhreb, PAOK sa v rovnakej súťaže predstaví v maďarskom Székesfehérvári proti tímu MOL Vidi FC.
Viac k témam: FC Spartak Trnava
Zdroj: Webnoviny.sk - Priaznivcov Spartaka Trnava mali napadnúť fanúšikovia gréckeho futbalového tímu PAOKu Solún © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
UEFA prešetrí fanúšikov ruského klubu CSKA Moskva pre správanie na štadióne
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile