Piatok, 26. február 2021
Prevažne slnečno  6,3 °C
Mimoriadne správy

Prestup Messiho do Interu Miláno je v rovine sci-fi, vyhlásil tréner „nerazzurri“ Conte

 Webnoviny  29. júl 2020  110
Prestup Messiho do Interu Miláno je v rovine sci-fi, vyhlásil tréner „nerazzurri“ Conte

29.7.2020 (Webnoviny.sk) - Špekulácie talianskych médií o možnom príchode Lionela Messiho do Interu Miláno trvajú už niekoľko dní, ale tréner "nerazzurri" Antonio Conte ich berie v rovine úsmevných príhod.

Po triumfe svojich zverencov nad hráčmi Neapola (2:1) a priblížení sa konečnému druhému miestu v tabuľke Serie A Conte na adresu Messiho povedal: "Je jednoduchšie pohnúť milánskou katedrálou ako podpísať Messiho. Jeho prestup k nám je v rovine sci-fi. Samozrejme, kto by nechcel mať takého futbalistu vo svojom mužstve. Nemyslím si však, že sa pohybujeme v rovnakých svetoch."

Dlhoročnému lídrovi a najlepšiemu strelcovi aktuálne skončenej sezóny La Ligy Messimu vyprší budúci rok v tíme FC Barcelona zmluva.

Vzhľadom na viaceré odlišné názory s trénerom Quiquem Setiénom a ostrú kritiku na hru mužstva v závere domáceho súťažného ročníka sa začalo uvažovať nad odchodom 33-ročného Argentínčana z jeho dlhoročného pôsobiska. A spomenul sa aj milánsky Inter.

Opačný názor má však prezident FCB Josep Maria Bartomeu. "Messi v minulosti už neraz povedal, že sa s kariérou rozlúči iba v Barcelone a ja jeho slovám verím. Aj preto si myslím, že podpíše ešte jednu zmluvu s naším klubom," uviedol Bartomeu pre portál Mundo Deportivo, cituje ho aj Sky Sports.

Viac k témam: La Liga, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk - Prestup Messiho do Interu Miláno je v rovine sci-fi, vyhlásil tréner „nerazzurri“ Conte © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.