Štvrtok, 4. jún 2026
Mimoriadne správy
- Maďarský premiér Magyar žiada EÚ o ukončenie konania proti Budapešti
- Trump kritizoval Kongres za hlasovanie o stiahnutí amerických síl z vojny proti Iránu
- Na Istrijskom polostrove spadlo športové lietadlo, hlásia štyroch mŕtvych
- Predsedníčka EK Ursula von der Leyenová sľúbila pomoc Arménsku proti ruskému nátlaku
- Prokuratúra stiahla obvinenia voči primátorovi Budapešti za organizáciu vlaňajšieho pochodu Pride
Majstrovstvá Slovenska v rally sa skončili predčasne, v Orechovej Potôni tragicky zahynul český pretekár
Webnoviny 19. marec 2022 595
19.3.2022 (Webnoviny.sk) - Počas Majstrovstiev Slovenska v rally na okruhu v Orechovej Potôni zomrel pri nehode 63-ročný spolujazdec. Polícia v súčasnosti preveruje okolnosti a presné príčiny havárie závodného vozidla.
Ako informovala Polícia SR – Trnavský kraj vo svojom profile na sociálnej sieti, preteky z úcty k pretekárovi organizátori zrušili. Polícia priblížila, že tím z Českej republiky tvoril 30-ročný vodič a jeho 63-ročný spolujazdec.
„Pri jazde na okruhu narazili z nezistených príčin s Peugeotom 208 do betónových zvodidiel. Silný naraz na mieste vážne poškodil závodné vozidlo a ťažkým zraneniam na mieste nehody podľahol spolujazdec. Vodiča previezli záchranári na ošetrenie do nemocnice,“ priblížila s tým, že okolnosti udalosti budú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania. Prípad si na mieste prevzali policajti z Dunajskej Stredy.
Viac k témam: Rally
Zdroj: Webnoviny.sk - Majstrovstvá Slovenska v rally sa skončili predčasne, v Orechovej Potôni tragicky zahynul český pretekár © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Rheinmetall podpísal s Rumunskom zbrojný kontrakt za 5,7 miliardy eur
Keď oni päťsto cieľov, mi aspoň jeden, ale poriadny. Lukašenko sa údajne nepriamo vyhráža likvidáciou Zelenského
Izraelský minister obrany pohrozil útokmi na Bejrút, tvrdí, že má podporu USA