Streda, 14. apríl 2021
Oblačno  0,9 °C
Mimoriadne správy

Majstrovstvá Európy kadetov v Taliansku budú bez Slovákov, na vine je pozitívny test na COVID-19

 Webnoviny   2. september 2020  125
Majstrovstvá Európy kadetov v Taliansku budú bez Slovákov, na vine je pozitívny test na COVID-19

2.9.2020 (Webnoviny.sk) - Slovenská volejbalová reprezentácia kadetov sa napokon nepredstaví na majstrovstvách Európy tejto vekovej kategórie, ktoré v Taliansku odštartujú túto sobotu (5. - 13. septembra 2020). Dôvodom je pozitívny test na ochorenie COVID-19 u jedného z členov plánovanej výpravy.

Viac o téme: Koronavírus


Slovenská volejbalová federácia bezodkladne podnikla všetky potrebné kroky podľa platných nariadení a odporúčaní Úradu verejného zdravotníctva SR.

"Družstvo a realizačný tím musia počas nasledujúcich dní zostať v karanténe. Všetci sú tiež v komunikácii so svojimi lekármi a regionálnymi úradmi verejného zdravotníctva," povedal športový riaditeľ SVF Marek Rojko na webe svf.sk.

Viac k témam: COVID-19, karanténa, Koronavírus, Pandémia
Zdroj: Webnoviny.sk - Majstrovstvá Európy kadetov v Taliansku budú bez Slovákov, na vine je pozitívny test na COVID-19 © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.