Utorok, 28. máj 2024

Leganés v priebehu dvoch minút otočil zápas a porazil FC Barcelona, v La Lige aj výhra Villarealu

Webnoviny  26. september 2018  271

MADRID 26. septembra (WebNoviny.sk) - Futbalisti FC Barcelona prvýkrát v tomto ročníku nezískali ani bod. Nestačili 1:2 na Leganés v stredajšom stretnutí 6. kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy. Obhajca titulu viedol po prvom polčase po góle Philippa Coutinha, no tesne po prestávke v priebehu dvoch minút prišiel o všetky body.

Odporúčame:
Aktualizované: Atlético hladko zdolalo Huescu, v La Lige aj víťazstvo Espanyolu a jedna remíza

Najprv v 52. min skóroval Maročan Nabil El Zhar a víťazný gól strelil v 53. min po hrubej chybe obrancu Geralda Piquého Óscar Rodríguez. Leganés prvýkrát v sezóne zvíťazil a odpútal sa z poslednej priečky.

Viac k témam: FC Barcelona, La Liga, Leganés, Villareal
Zdroj: Webnoviny.sk - Leganés v priebehu dvoch minút otočil zápas a porazil FC Barcelona, v La Lige aj výhra Villarealu © SITA Všetky práva vyhradené.