Sobota, 18. máj 2024

Lacko postúpil do osemfinále na challengeri vo Vroclave

Webnoviny  28. február 2017  224

Kevin Krawietz v úvodnom kole na challengeri vo Vroclave podľahol Lukášovi Lackovi.

VROCLAV 28. februára (WebNoviny.sk) - Slovenský tenista Lukáš Lacko nasadený ako druhý zvíťazil nad 25-ročným Nemcom Kevinom Krawietzom, 314. v singlovom renkingu, za 71 minút 6:3, 7:6 (6) v utorňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Wroclaw Open v poľskom Vroclave. Lacko v tajbrejku zmazal manko 3:6. Dvadsaťdeväťročný piešťanský rodák Lacko bude v osemfinálovom 2. kole hrať s domácim držiteľom voľnej karty Michalom Przysiezným (402., bol však aj na 57. priečke).