Sobota, 25. máj 2024
Mimoriadne správy

Kritika za remízu s Venezuelou nevyrušila trio brazílskych hviezd, hráči si vyhodili z kopýtka s influencerkami

 Webnoviny  15. október 2023  127  
Kritika za remízu s Venezuelou nevyrušila trio brazílskych hviezd, hráči si vyhodili z kopýtka s influencerkami

15.10.2023 (SITA.sk) - Brazílski futbaloví reprezentanti Neymar, Vinícius Júnior a Richarlison si po kvalifikačnom zápase o postup na majstrovstvá sveta 2026 proti Venezuele (1:1) zorganizovali súkromný večierok, na ktorý si pozvali ženskú spoločnosť.

Referuje o tom web španielskeho denníka Marca s odvolaním sa na brazílskeho novinára Matheusa Baldiho.

Tvrdá kritika a žúr


Brazílske národné mužstvo bolo po remíze s výberom Venezuely tvrdo kritizované. Spomenuté trio Neymar, Vinícius Júnior a Richarlison ešte zhoršilo celú situáciu tým, že sa počas reprezentačného zrazu nesprávalo profesionálne a išlo sa zabávať do luxusného apartmánu v meste Cuiabá s údajnými influencerkami.

Na sociálne siete unikla zvuková nahrávka od jednej z nich - Leticie Sogiro, ktorá prišla na večierok kvôli Viníciusovi Júniorovi.

Vinícius Júnior sa hneval


„S 'Vinim' som bola v kontakte od apríla. Pozval ma do Madridu, ale nešla som. Písali sme si dlho, šesť mesiacov. A potom príde do môjho mesta a ja sa s ním nemám stretnúť? Ľudia z Cuiaby sú strašne hlúpi. Veď som slobodná a stretla som sa s chlapom, s ktorým si píšem,“ vyhlásila spomenutá influencerka.

Samotný Vinícius Júnior bol podľa brazílskych zdrojov poriadne nahnevaný z odhalenia večierka trojice brazílskych reprezentantov.

Viac k témam: brazílska futbalová reprezentácia
Zdroj: SITA.sk - Kritika za remízu s Venezuelou nevyrušila trio brazílskych hviezd, hráči si vyhodili z kopýtka s influencerkami © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.