Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Krajči splnil svoju misiu a končí na poste generálneho manažéra HC Slovan Bratislava
17.5.2022 (Webnoviny.sk) - Po dvoch sezónach končí Maroš Krajči na pozícii generálneho manažéra extraligového hokejového klubu HC Slovan Bratislava.
Misia splnená
Päťdesiatštyriročný funkcionár sa na spomenutý post vrátil v lete 2020 po príchode nových majiteľov do tímu, predtým pre Slovan pracoval v rokoch 2000 až 2017. Informuje o tom oficiálny web "belasých".
"Svoju misiu som splnil. Slovan získal vo svojej jubilejnej storočnicovej sezóne vytúžený titul, čo bol náš hlavný cieľ. Teraz už treba dať šancu niekomu inému. So súčasnými majiteľmi som mal počas ostatných dvoch rokov veľmi dobré vzťahy. Vždy im ako celoživotný fanúšik Slovana zostanem vďačný za to, že pred dvomi rokmi klub v ťažkej situácii zachránili, finančne stabilizovali a nasmerovali k aktuálnemu úspechu," povedal Krajči, ktorý bol GM Slovana aj pri tituloch v rokoch 2002, 2003, 2005, 2007, 2008 a 2012.
Tím maká ďalej
Na miesto Krajčiho nastúpi čoskoro nový športový riaditeľ, klub ho spolu s doplnením realizačného tímu a zverejnením prvých posíl plánuje predstaviť na tlačovej konferencii krátko po skončení svetového šampionátu vo Fínsku.
"Neznamená to však, že dovtedy budeme čakať so založenými rukami. Manažment s realizačným tímom spoločne už niekoľko týždňov vyberá a kontaktuje hráčov, o ktorých sme presvedčení, že budú vhodným doplnením nášho mužstva a zapadnú do nášho systému. S prvými menami zoznámime fanúšikov začiatkom júna," povedal člen predstavenstva a jeden z akcionárov klubu Pavol Hofstädter.
Slovan Bratislava v sezóne 2021/2022 ovládol základnú časť hokejovej extraligy a na ceste za titulom vyradil v play-off tímy z Prešova, Košíc a vo finále aj HK Nitra.
Viac k témam: Tipos extraliga
Zdroj: Webnoviny.sk - Krajči splnil svoju misiu a končí na poste generálneho manažéra HC Slovan Bratislava © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Raši rokoval s egyptským veľvyslancom o aktuálnej bezpečnostnej situácii na Blízkom východe – FOTO
Kolobežkárka sa zrazila s autom pri Rimavskej Sobote, do nemocnice ju odvážal vrtuľník – FOTO