Streda, 14. apríl 2021
Oblačno  -1,4 °C
Mimoriadne správy

Hráč snookeru Ronnie O’Sullivan si domácu izoláciu užíval, označil ju za najkrajšie mesiace v živote

 Webnoviny  10. jún 2020  135
Hráč snookeru Ronnie O’Sullivan si domácu izoláciu užíval, označil ju za najkrajšie mesiace v živote

10.6.2020 (Webnoviny.sk) - Pandémia koronavírusu nezmazateľne zasiahla do životov mnohých ľudí na planéte a väčšina z nich si ostatné mesiace spája s nepríjemnými zážitkami.

Od marca totiž ochorenie COVID-19 zapríčinilo už viac ako 400-tisíc úmrtí, milióny osôb sa koronavírusom nakazilo a desaťciferného počtu ľudí sa týkali prísnejšie alebo miernejšie opatrenia.

Pocity z izolácie


Mnohí zostali na dlhé týždne v domácej izolácii a toto obdobie sa u nich nespája s príjemnými spomienkami. Je však minimálne jeden, ktorý domácu izoláciu označil ako "tri najkrajšie mesiace v živote". Presne takto opísal obdobie od marca do začiatku júna svetoznámy hráč snookeru Ronnie O'Sullivan.

Viac o téme: Koronavírus


"Skutočne som si tie chvíle užíval," povedal 44-ročný päťnásobný svetový šampión, ktorý na odmenách za športové výkony zarobil už viac ako 11 miliónov libier, teda cez 12,3 milióna eur.

"Čas som trávil debatami o snookeri ale aj o všelijakých iných záležitostiach. Takáto izolácia by mi nevadila ani na päť rokov," poznamenal s úsmevom.

Život v bubline


Po pauze spôsobenej pandémiou bol Ronnie O'Sullivan súčasťou Ligy majstrov v Milton Keynes, no neprebojoval sa medzi elitné kvarteto hráčov. Turnaj sa koná v uzavretom komplexe, ktorého súčasťou je aj hotel. Hráči teda počas konania podujatia neopustili budovu. A tento život "v bubline" sa O'Sullivanovi príliš nepáčil.

"Počas voľného dňa som sedel v izbe 24 hodín. A 16 hodín som strávil pozeraním do mobilu," prezradil. "Malo to však aj výhodu, mohol som si objednať jedlo podľa svojho výberu," poznamenal.

Viac k témam: karanténa, Koronavírus, Liga majstrov, Pandémia, preventívne opatrenia
Zdroj: Webnoviny.sk - Hráč snookeru Ronnie O’Sullivan si domácu izoláciu užíval, označil ju za najkrajšie mesiace v živote © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.