Pondelok, 1. marec 2021
Slnečno  5,4 °C
Mimoriadne správy

Futbalista Realu Madrid Jovič má definitívne po sezóne, zranil sa počas domáceho tréningu

 Webnoviny  10. máj 2020  107
Futbalista Realu Madrid Jovič má definitívne po sezóne, zranil sa počas domáceho tréningu

10.5.2020 (Webnoviny.sk) - Na ostatné mesiace nebude v dobrom spomínať srbský útočník Realu Madrid Luka Jovič.

Po tom, čo v marci porušil karanténu, keď po návrate do vlasti v uliciach Belehradu oslavoval narodeniny priateľky Sofije a stal sa terčom kritiky, ide tentokrát o zranenie.

Zlomenina ho vyradí z hry


Dvadsaťdvaročný rodák z Bosny a Hercegoviny si pri tréningu v domácich podmienkach privodil zlomeninu pätovej kosti, ktorá ho z hry vyradí až na tri mesiace.

V praxi to znamená, že aj keby sa španielsku La Ligu podarilo reštartovať, Jovič si v tejto sezóne už nezahrá.

Futbalistu vyšetrujú štátne orgány


O niekoľko dní pritom mal mladý futbalista cestovať do Madridu a pripojiť sa k svojmu klubu. Odchovanec Crvenej zvezdy Belehrad prišiel do Realu v lete 2019 z nemeckého Eintrachtu Frankfurt.

Jovič okrem toho, že sa na jeho osobu zosypala vlna kritiky za nezodpovedné správanie, stal sa aj predmetom vyšetrovania srbských štátnych orgánov.

Viac k témam: domáci tréning, karanténa, Koronavírus, La Liga, zlomeniny
Zdroj: Webnoviny.sk - Futbalista Realu Madrid Jovič má definitívne po sezóne, zranil sa počas domáceho tréningu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.