Nedeľa, 25. júl 2021
Dážď  21 °C
Mimoriadne správy

Dukla Michalovce otestovala celý tím, koronavírus má až sedemnásť ľudí

 Webnoviny  12. október 2020  130
Dukla Michalovce otestovala celý tím, koronavírus má až sedemnásť ľudí

12.10.2020 (Webnoviny.sk) - Po minulotýždňovom pozitívnom teste na koronavírus u člena realizačného tímu extraligového hokejového klubu HK Dukla Ingema Michalovce odhalili víkendové testy ďalších 17 osôb s ochorením COVID-19.

Viac o téme: Koronavírus


"V priebehu víkendu podstúpil celý A-tím vrátane realizačného tímu testovanie, po ktorom sme obdržali 17 pozitívnych a 19 negatívnych nálezov na COVID-19. Negatívne testovaní hráči začnú s tréningovým procesom hneď po ukončení povinnej domácej karantény podľa pokynov RÚVZ v Michalovciach. Pevne veríme, že pozitívne testovaní hráči sa čo najskôr vyliečia a ich následné zaradenie do tréningového procesu podľa pokynov hygienika bude trvať čo najkratšie," napísali zástupcovia klubu na facebooku.

Michalovčania museli pristúpiť k odkladu ďalších dvoch duelov v najvyššej domácej súťaži, po Nových Zámkoch a Poprade aj proti Miškovcu a Detve.

Hokejisti Michaloviec doteraz absolvovali dve stretnutia v Tipos extralige 2020/2021 a na svojom konte majú šesť bodov za víťazstvá nad Slovanom Bratislava a Banskou Bystricou.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Pandémia, Tipos extraliga
Zdroj: Webnoviny.sk - Dukla Michalovce otestovala celý tím, koronavírus má až sedemnásť ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.