Štvrtok, 28. marec 2024

Dúbravka vychytal triumf Newcastlu, Leicester v Premier League neinkasoval ani od Arsenalu

Webnoviny   9. november 2019  217

9.11.2019 (Webnoviny.sk) - Futbalisti Leicesteru City sa sobotňajším víťazstvom nad londýnskym Arsenalom 2:0 posunuli už na druhé miesto tabuľky najvyššej anglickej súťaže. V štvrtom zápase po sebe bodovali naplno a gól neinkasovali už viac než 330 minút. O víťazstve nad tímom pod vedením Unaia Emeryho rozhodli v priebehu siedmich minút Jamie Vardy a James Maddison.

Slovenský futbalový brankár Martin Dúbravka odchytal celý zápas pri výhre jeho Newcastlu United nad Bournemouthom 2:1. Žilinského rodáka síce v 14. min prekonal Harry Wilsom, ale "straky" dokázali zápas otočiť vo svoj prospech. V 42. min skóroval DeAndre Yedlin a sedem minút po zmene strán rozhodol o osude stretnutia Ciaran Clark.

Premier League 2019/2020

• 12. kolo - sobota

Chelsea - Crystal Palace 2:0 (0:0)
Góly: 52. Abraham, 79. Pulisic

Burnley - West Ham 3:0 (2:0)
Góly: 11. Barnes, 44. Wood, 54. R. Jiménez (vlastný)

Newcastle United - Bournemouth 2:1 (1:1)

Viac k témam: Premier League
Zdroj: Webnoviny.sk - Dúbravka vychytal triumf Newcastlu, Leicester v Premier League neinkasoval ani od Arsenalu © SITA Všetky práva vyhradené.