Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Bývalý ukrajinský futbalový snajper Andrij Ševčenko prirovnal súčasnú situáciu k Černobyľu
28.3.2020 (Webnoviny.sk) - Tréner ukrajinskej futbalovej reprezentácie a niekdajší vynikajúci útočník Andrij Ševčenko súčasnú situáciu prirovnal ku katastrofe na Ukrajine spred 34 rokov.
Viac o téme: Koronavírus
Opatrenia v boji proti šíreniu koronavírusu mu totiž pripomínajú časy, keď v roku 1986 vybuchla černobyľská atómová elektráreň.
"Na Ukrajine sme už niečo podobné zažili, je to ako počas roku 1986 a výbuchu Černobyľu," povedal Ševčenko pre Sky Sport.
Viac k témam: Černobyl, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - Bývalý ukrajinský futbalový snajper Andrij Ševčenko prirovnal súčasnú situáciu k Černobyľu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Mladý slovenský brankár Samuel Hlavaj získal v kanadskej QMJHL Trofej Jacquesa Plantea
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Slovenská pošta pozastavila zásielky do viacerých krajín sveta, reaguje tak na bezpečnostnú situáciu
Každý piaty tínedžer na Slovensku trpí obezitou. Kaufland verí, že prevencia je kľúčová