Sobota, 6. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Bývalý prezident Realu Madrid Lorenzo Sanz sa nakazil koronavírusom, museli ho hospitalizovať
Webnoviny 18. marec 2020 634
18.3.2020 (Webnoviny.sk) - Po nakazení koronavírusom v Španielsku hospitalizovali bývalého prezidenta Realu Madrid Lorenza Sanza.
Počas funkčného obdobia 76-ročného Madridčana (1995 - 2000) futbalisti "bieleho baletu" dvakrát triumfovali v prestížnej Lige majstrov, a to v rokoch 1998 a 2000.
Na španielskej futbalovej scéne najnovšie pribudlo šesť prípadov nákazy v Espanyole Barcelona.
Viac k témam: COVID-19, karanténa, Koronavírus, Liga majstrov
Zdroj: Webnoviny.sk - Bývalý prezident Realu Madrid Lorenzo Sanz sa nakazil koronavírusom, museli ho hospitalizovať © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Prvý prípad nákazy koronavírusom má už aj NHL, v tíme hral v tejto sezóne aj Jaroš
Úrad vlády sa pre konsolidáciu sťahuje do nových priestorov, ukončil prenájom v centre Bratislavy
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov