Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Bolo by v poriadku udeliť titul Liverpoolu, skonštatoval Ilkay Gündogan z Manchestru City
29.3.2020 (Webnoviny.sk) - Hráčom FC Liverpool sa rozprávková sezóna pomaly rúca ako domček z kariet. Po 14 mesiacoch našli v domácej súťaži premožiteľa v podobe Watfordu, v osemfinále Ligy majstrov nestačili na Atlético Madrid a pre pandémiu koronavírusu je v ohrození aj ich zisk už skoro istého titulu v Premier League. Najvyššia anglická súťaž je pozastavená do konca apríla a jej pokračovanie je v nedohľadne.
V hre naďalej zostáva aj predčasné ukončenie sezóny, čo vyvoláva otázky ohľadom možného udelenia titulu pre klub od rieky Mersey. Záložník úradujúceho šampióna Manchestru City Ilkay Gündogan pre nemeckú televíziu ZDF na margo tejto situácie povedal: "Podľa mňa by to bolo v poriadku. Musíme to brať športovo."
Zaujímavosťou je, že už len "Citizens" majú teoretickú šancu dostihnúť Liverpool, hoci ich manko predstavuje desať zápasov pred koncom sezóny priepastných 25 bodov.
Gündogan súčasnú koronakrízu prežíva v izolácii v Manchestri. "Musím priznať, že nie je ľahké sa s tým vyrovnať. Je to výnimočná situácia, ktorú nemožno úplne pochopiť. Niekedy sa bojíte ísť von na prechádzku na 10 až 15 minút. Iróniou je, aké je teraz v Manchestri mimoriadne pekné počasie," cituje Gündogana web goal.com. Rodák z Gelsenkirchen háji farby "Sky Blues" od leta 2016 a zmluvu má platnú až do konca sezóny 2022/2023.
Viac k témam: Premier League
Zdroj: Webnoviny.sk - Bolo by v poriadku udeliť titul Liverpoolu, skonštatoval Ilkay Gündogan z Manchestru City © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov