Štvrtok, 25. apríl 2024

Biatlonistka Kapustová dosiahla skvelý výsledok, na majstrovstvách sveta juniorov získala bronz

Webnoviny  27. február 2021  192

27.2.2021 (Webnoviny.sk) - Slovenská kadetka Ema Kapustová získala bronz na biatlonovom svetovom šampionáte juniorov a kadetov v rakúskom Obertilliachu. Vo vytrvalostných pretekoch na 10 km mladá Slovenka na strelnici ani raz neminula a za víťaznou Francúzkou Jeanne Richardovou (2 chyby na strelnici) zaostala o 1:03,1 min.

Slovinka Lena Repincová získala striebro napriek štyrom chybám na strelnici. Medzi kadetmi bol zo Slovákov najvyššie Adam Černák na 48. priečke, zlato získal Rus Denis Irodov.

Viac k témam: biatlon
Zdroj: Webnoviny.sk - Biatlonistka Kapustová dosiahla skvelý výsledok, na majstrovstvách sveta juniorov získala bronz © SITA Všetky práva vyhradené.