Utorok, 21. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Arsenal kritizuje výber dejiska finále Európskej ligy, fanúšikovia adresovali viacero problémov
Webnoviny 17. máj 2019 695
LONDÝN 17. mája (WebNoviny.sk) - Zástupcovia anglického futbalového klubu Arsenal Londýn kritizujú výber dejiska finále Európskej ligy 2018/2019.
Záverečný duel, v ktorom sa predstavia vo finálovej konfrontácii proti mestskému konkurentovi FC Chelsea, sa má odohrať 29. mája v metropole Azerbajdžanu Baku.
Vedenie "kanonierov" adresovalo otvorenú sťažnosť Európskej futbalovej únii (UEFA). V nej uvádza, že priaznivci klubu budú mať problémy dostať sa do krajiny samotnej. Obidva fanúšikovské tábory navyše dostali iba 6000 vstupeniek na tento zápas, ktorý sa odohrá na štadióne s kapacitou 68 700 divákov.
"Dostali sme veľa sťažností od priaznivcov a zdieľame ich znepokojenie. Požadujeme od UEFA, aby do budúcnosti lepšie zvážila požiadavky fanúšikov a logistiku pre takéto podujatie. Čo sa stalo v tomto ročníku, je neakceptovateľné a nemôže sa to opakovať," píše Arsenal vo svojom oficiálnom vyhlásení.
Viac k témam: Arsenal FC, Baku, Európska liga UEFA, FC Chelsea, UEFA Európska futbalová únia
Zdroj: Webnoviny.sk - Arsenal kritizuje výber dejiska finále Európskej ligy, fanúšikovia adresovali viacero problémov © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
MS v hokeji 2019: Francúzsko – Slovensko (online)
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete