Nedeľa, 20. september 2020
Zamračené  15,9 °C
Mimoriadne správy

Z okna na ôsmom poschodí vypadlo len 7-ročné dieťa, popradská nemocnica si to nevie vysvetliť

 Webnoviny  11. september 2020  28
Z okna na ôsmom poschodí vypadlo len 7-ročné dieťa, popradská nemocnica si to nevie vysvetliť

11.9.2020 (Webnoviny.sk) -


Z okna na ôsmom poschodí nemocnice v Poprade vo štvrtok za doposiaľ nezistených okolností došlo k pádu 7-ročného dieťaťa. Potvrdil to prešovský krajský policajný hovorca Igor Pavlík s tým, že prebiehajú procesné úkony, ktoré je potrebné vykonať z dôvodu ustálenia právnej kvalifikácie. Ako dodal, vzhľadom na citlivosť prípadu bližšie informácie v tomto štádiu vyšetrovania nie je možné podať.


„Je nám nesmierne ľúto vzniknutej situácie. Vyjadrujeme rodine a príbuzným úprimnú sústrasť. Nevieme, ako mohlo dôjsť k takejto situácii, pretože okná na detskom oddelení sú zabezpečené už roky, aby sa predišlo takýmto prípadom," uviedla hovorkyňa popradskej nemocnice Sylvia Galajda.

Viac k témam: dieťa, pád z okna
Zdroj: Webnoviny.sk - Z okna na ôsmom poschodí vypadlo len 7-ročné dieťa, popradská nemocnica si to nevie vysvetliť © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.