Piatok, 6. december 2019
Väčšinou jasno  -2,9 °C
Mimoriadne správy

Video: Polícia chytila v okrese Stará Ľubovňa päť mužov s drogami, vodičovi zistili metamfetamín

 Webnoviny   1. august 2019  32
Video: Polícia chytila v okrese Stará Ľubovňa päť mužov s drogami, vodičovi zistili metamfetamín

1.8.2019 (Webnoviny.sk) - Päť mužov podozrivých z drogovej trestnej činnosti chytili policajti v Podolínci v okrese Stará Ľubovňa. Pätica z miestnej časti Stará Ľubovňa - Podsadek si v hlavnom meste nakúpila pervitín v hodnote 330 eur.

Ako informovala polícia na svojej facebookovej stránke, štyria si drogu hneď po kúpe pichli a jeden ho vdýchol. Pri osobnej prehliadke a prehliadke VW Passat policajti zaistili injekčné striekačky a pervitín.

Presné množstvo zadržaných drog určí expertíza. V prípade obvinených vyšetrovateľ spracoval podnet na ich vzatie do väzby. Vodičovi pri drogovom test zistili metamfetamín a v tomto prípade sa začalo trestné stíhanie pre ohrozenie pod vplyvom návykovej látky. V prípade obvinených vyšetrovateľ spracoval podnet na ich vzatie do väzby.Viac k témam: drogy
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Polícia chytila v okrese Stará Ľubovňa päť mužov s drogami, vodičovi zistili metamfetamín © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.