Piatok, 6. december 2019
Väčšinou jasno  -2,9 °C
Mimoriadne správy

Video: Díler Michal skončil v rukách polície, počas akcie Šuhaj našli striekačku s metamfetamínom

 Webnoviny   9. august 2019  29
Video: Díler Michal skončil v rukách polície, počas akcie Šuhaj našli striekačku s metamfetamínom

9.8.2019 (Webnoviny.sk) - Policajti pri protidrogovej akcii s názvom Šuhaj zadržali v Trnave štyri osoby. Počas akcie v utorok spravili Kriminalisti okresného riaditeľstva v Trnave domovú prehliadku bytu na Golianovej ulici a dve prehliadky áut.

Zaistili striekačku s podozrivou látkou


Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, kriminalistom sa podarilo zaistiť striekačku, v ktorej zostalo 952 miligramov podozrivej látky.

Striekačku s kryštalickou látkou podrobili expertíze na Kriminalisticko-expertíznom ústave Policajného zboru, ktorý potvrdil prítomnosť metamfetamínu. Podľa polície by sa dalo z takéhoto množstva omamnej látky vyrobiť minimálne deväť dávok drogy.

Obvinili 22-ročného Michala


Ako ďalej informovala Kredatusová, vyšetrovateľ prepustil zo zadržania tri osoby a obvinil 22-ročného Michala z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Mladík je podozrivý z predaja drog dílerom, ako aj konečným konzumentom. Vyšetrovateľ spracoval podnet pre prokurátora na jeho väzobné stíhanie. Obvinený bol už v minulosti za takýto čin odsúdený a preto mu hrozí väzenie na desať až pätnásť rokov.Viac k témam: drogový díler, metamfetamín, protidrogová razia
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Díler Michal skončil v rukách polície, počas akcie Šuhaj našli striekačku s metamfetamínom © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.