Pondelok, 13. júl 2020
Slnečno  10,3 °C
Mimoriadne správy

Smer-SD očakáva, že podozrenie o obchodovaní Trubana s tvrdými drogami prešetrí polícia

 Webnoviny   9. august 2019  34
Smer-SD očakáva, že podozrenie o obchodovaní Trubana s tvrdými drogami prešetrí polícia

9.8.2019 (Webnoviny.sk) - Strana Smer - sociálna demokracia očakáva, že polícia a prokuratúra prešetria podozrenie o obchodovaní predsedu Progresívneho Slovenska Michala Trubana s tvrdými drogami.

Podozrenie vyplýva z internetovej diskusie z roku 2007, keď Truban na portáli black hole pod pseudonymom bhole napísal: „Nebudem sa dlho rozpisovať, dnes ma čaká ešte päť bieleho."

Truban v piatok novinárom povedal, že to bol určite vtip.

„Obhajoba Trubana, že s predajom piatich gramov bieleho len žartoval, je po jeho priznaní sa z užívania tvrdých drog nedôveryhodná," uviedol v piatok Smer-SD.

A ďalej v stanovisku pokračuje: „Smer-SD chápe, ak Trubana obhajujú médiá typu denníka SME, ktorý relativizuje aj pedofíliu. Od ostatných očakáva aspoň štipku zdravého rozumu, pretože podozrenie z obchodovania s drogami musí byť silná káva aj pre najliberálnejšieho voliča."

Agentúru SITA o tom informoval vedúci tlačového oddelenia Smeru-SD Ján Mažgút.

Viac k témam: Smer-SD, Trubanova drogová kauza
Zdroj: Webnoviny.sk - Smer-SD očakáva, že podozrenie o obchodovaní Trubana s tvrdými drogami prešetrí polícia © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.