Streda, 17. december 2025
Mimoriadne správy
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
17.3.2024 (SITA.sk) - Viaceré policajné hliadky Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave boli v nedeľu približne o 11.30 vyslané do Plaveckého Štvrtka v okrese Malacky, kde došlo k požiaru viacerých rodinných domov.
Ako ďalej informovala bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková, počas zásahu príslušníkov Hasičského a záchranného zboru policajti poriadkovej polície zabezpečovali na mieste udalosti verejný poriadok.
„V súvislosti s požiarom nedošlo k zraneniu žiadnej osoby. Presnými príčinami a okolnosťami vzniku požiaru sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách," uviedla hovorkyňa.
Viac k témam: Hasiči, Požiar
Zdroj: SITA.sk - V obci Plavecký Štvrtok horeli rodinné domy © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Vyhlásenie RTVS podpísalo už viac ako 1 200 zamestnancov a externistovNasledujúci článok
Ivan Korčok zorganizuje zhromaždenie „Nedovoľme im ovládnuť celý štát”
Izrael oznámil zabitie vedúceho zbrojárskeho predstaviteľa Hamasu v Pásme Gazy
Desiatky tisíc Maďarov protestovali v Budapešti, žiadali odstúpenie Orbána pre prípady zneužívania detí – FOTO
Streľba na pláži Bondi v Sydney si vyžiadala desať mŕtvych – VIDEO, FOTO