Nedeľa, 25. február 2024
Mimoriadne správy

Uvidíme kamerové zábery z Dankovej autonehody? Podľa prokuratúry nateraz nie, povedali aj dôvod

 Webnoviny  18. január 2024  90  
Uvidíme kamerové zábery z Dankovej autonehody? Podľa prokuratúry nateraz nie, povedali aj dôvod

18.1.2024 (SITA.sk) - Nateraz nie je možné zverejniť kamerové záznamy z autonehody podpredsedu parlamentu a predsedu Slovenskej národnej strany Andreja Danka.

Ako ďalej informovala Krajské prokuratúra Bratislava, je to vzhľadom na aktuálny stav vyšetrovania, aby nebol zmarený účel trestného konania.

"Je potrebné, aby ich obsah preskúmal a vyhodnotil dozorujúci prokurátor, a to aj v kontexte iných dôkazov," uvádza sa v stanovisku.


Šéf národniarov vo štvrtok 12. januára okolo 23:30 i narazil do semaforu v bratislavskej Dúbravke. Po nehode z miesta odišiel. Policajtom Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave, ktorí objasňovali dopravnú nehodu, sa s Dankom podarilo skontaktovať až v piatok 12. januára o 14:30. Vypočuli ho a podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom.Viac k témam: Dopravná nehoda, Podpredseda parlamentu, Predseda Slovenskej národnej strany (SNS)
Zdroj: SITA.sk - Uvidíme kamerové zábery z Dankovej autonehody? Podľa prokuratúry nateraz nie, povedali aj dôvod © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.