Nedeľa, 25. február 2024
Mimoriadne správy

UPC uvádza novinku – „Rýchla SIM cez UPC“

 Webnoviny  19. december 2023  67  
UPC uvádza novinku – „Rýchla SIM cez UPC“

19.12.2023 (SITA.sk) - S UPC teraz zákazník ušetrí na mobilnom paušále Sloboda až trikrát!

Spoločnosť UPC, jeden z najväčších poskytovateľov služieb televízie, internetového pripojenia a fixnej telefónie, pripravila pred Vianocami atraktívnu novinku pre svojich zákazníkov. V spolupráci s mobilným operátorom 4-ka dnes uviedla ponuku "Rýchla SIM cez UPC" v kombinácii so službami UPC. Zákazník si s touto ponukou môže aktivovať jeden z nových paušálov SLOBODA od 4ky, pričom vďaka výhodám, ktoré touto cestou ponúkajú UPC a 4ka, môže získať benefit v podobe až 3 mesačných paušálov bezplatne.

S UPC teraz zákazník ušetrí až trikrát! Prvý mesačný paušál získa zákazník bezplatne a druhý a tretí mesiac získa od UPC zľavu vo výške aktivovaného paušálu, ktorá sa mu automaticky odpočíta z nasledujúcej faktúry do výšky predplatených služieb UPC. Zákazník môže takto počas prvých 3 mesiacov ušetriť až do 69€. Svoju "Rýchlu SIM cez UPC" si môže objednať okamžite online, alebo na zákazníckom stredisku. Stačí, ak už má alebo si vyberie aspoň jednu novú službu UPC – Internet alebo TV – a ako špeciálny benefit získa "Rýchlu SIM cez UPC" s paušálom zadarmo. Svoju novú SIM si zákazník zvolí v procese objednávky alebo vo svojom nákupnom košíku.

Viac informácií o novej ponuke "Rýchla SIM cez UPC" nájdete tu https://shop.upc.sk/sk/rychla-simka

"Teší ma, že dnes predstavujeme novú ponuku v spolupráci s mobilným operátorom 4ka, ktorá prináša skvelý benefit pre zákazníkov obidvoch operátorov. Táto ponuka dopĺňa naše existujúce portfólio služieb TV, internetu a pevnej telefónnej linky. Som presvedčený, že našim zákazníkom s novou ponukou prinesieme nielen výraznú finančnú úsporu, ale aj možnosť vybaviť všetky digitálne služby na jednom mieste," povedal pri príležitosti uvedenia novej ponuky Martin Miller, generálny riaditeľ UPC BROADBAND SLOVAKIA.

"Ako inovatívneho lídra v oblasti telekomunikácii nás nesmierne teší, že sa nám spolu s UPC podarilo pripraviť zaujímavú ponuku pre zákazníkov s našou najmodernejšou novinkou - Rýchla SIMka s digitálnou aktiváciou priamo cez mobilnú aplikáciu Moja 4ka. 4ka sa tak stáva ešte dostupnejšia ako kedykoľvek predtým a zákazníci si tak môžu vychutnať veľké objemy mobilných dát za rozumnú cenu," dodáva Roman Vavrík, generálny riaditeľ spoločnosti SWAN.

O UPC


Spoločnosť UPC patrí medzi najväčších poskytovateľov televíznych, internetových a telefónnych služieb v Slovenskej republike. Ponúka širokopásmové internetové pripojenie s rýchlosťou až do 1 Gigabit za sekundu, digitálne káblové a mobilné televízne služby, ako aj telefónne služby s cenovo výhodnými volaniami do všetkých sietí v Európe a vo svete. Súčasťou ponuky UPC je tiež mobilná aplikáciu UPC TV, s ktorou môže zákazník online sledovať takmer 180 staníc. Spoločnosť UPC v Slovenskej republike je súčasťou spoločnosti Liberty Global (NASDAQ: LBTYA, LBTYB, LBTYK) svetového lídra v oblasti konvergovaných širokopásmových, video a mobilných komunikačných služieb, pôsobiaceho pod značkami Virgin Media, Telenet a UPC v šiestich európskych krajinách. Viac informácií o Liberty Global nájdete na stránke www.libertyglobal.com.

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: SITA.sk - UPC uvádza novinku – „Rýchla SIM cez UPC“ © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.