Streda, 28. február 2024
Oblačno  5,3 °C
Mimoriadne správy

Union zdravotná poisťovňa prichádza s ďalším atraktívnym benefitom! Poistenci môžu na starostlivosti o zuby ušetriť až 300 eur

 Webnoviny  21. november 2023  120  
Union zdravotná poisťovňa prichádza s ďalším atraktívnym benefitom! Poistenci môžu na starostlivosti o zuby ušetriť až 300 eur

21.11.2023 (SITA.sk) - Union poistenci sa môžu tešiť z unikátnej novinky. Dentálny balík výhod im po novom môže ušetriť až 300 eur z nákladov na zubnú starostlivosť. K benefitu 100 eur na ošetrenie u zubára a 50 eur na zubnú hygienu pribudla nová možnosť uplatnenia zliav až do výšky 150 eur na produkty dentálnej hygieny. Zubné kefky, pasty či ústne vody si môžu vďaka zľavovým kódom od Unionu kúpiť v pohodlí domova cez eshop lekárne BENU.

"Náš zubný benefit je medzi poistencami veľmi obľúbený. Skutočnou výhodou je najmä to, že sumu 100 eur na zubné ošetrenie môžu poistenci čerpať naraz, príspevok nie je nijako delený a poistencom je k dispozícii každý rok. Sme veľmi radi, že prichádzame aj s novým príspevkom na produkty dentálnej hygieny Oral-B, ktorý môže každému poistencovi ušetriť ďalších 150 eur," vysvetľuje za Union zdravotnú poisťovňu hovorkyňa Kristína Baluchová.

Starostlivosť o dentálne zdravie netreba zanedbávať, nákup kvalitných produktov poistencov je preto na mieste. O benefit si môžu poistenci požiadať priamo na stránke Union zdravotnej poisťovne. K dispozícii majú príspevky na balíček dentálnej hygieny, na produkty Oral-B či príspevok na vysokokvalitné iO kefky a hlavice Oral-B. Bližšie informácie nájdu záujemcovia na stránke Unionu, v prípade potreby môžu kontaktovať zákaznícke centrum.

Informačný servis

Viac k témam: Benefity, dentálna starostlivosť, PR, zubný benefit
Zdroj: SITA.sk - Union zdravotná poisťovňa prichádza s ďalším atraktívnym benefitom! Poistenci môžu na starostlivosti o zuby ušetriť až 300 eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.