Piatok, 6. december 2019
Väčšinou jasno  -2,9 °C
Mimoriadne správy

Trojica obvinených z vraždy novinára Kuciaka čelí aj obvineniu z obchodovania so zbraňami

 Webnoviny  26. júl 2019  38
Trojica obvinených z vraždy novinára Kuciaka čelí aj obvineniu z obchodovania so zbraňami

26.7.2019 (Webnoviny.sk) - Policajti obvinili trojicu obvinenú v súvislosti s vraždou novinára Jána Kuciaka, konkrétne Tomáša Sz., Alenu Zs. a Zoltána A. z trestného činu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami.

Ako ďalej Policajný zbor SR informuje na sociálnej sieti, spolu s väzobne stíhanou trojicou obvinili tiež Adama H. a Dávida Sz. Táto dvojica bola zadržaná pri policajnej akcii Virtuóz vo štvrtok a v piatok. "Vzhľadom na prebiehajúce úkony nie je možné poskytnúť ďalšie informácie," dodala polícia.

Momentálne sú v prípade vraždy Jána Kuciaka obvinení piati ľudia, konkrétne Tomáš Sz., Miroslav M., Zoltán A., Alena Zs. a podnikateľ Marian K. Tomu je pripisovaná úloha objednávateľa.

Viac k témam: obchod so zbraňami, vražda novinára
Zdroj: Webnoviny.sk - Trojica obvinených z vraždy novinára Kuciaka čelí aj obvineniu z obchodovania so zbraňami © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.