Streda, 16. apríl 2025
Slnečno  20,5 °C
Mimoriadne správy

Foto: Tínedžer dostal na rýchlostnej ceste R1 šmyk a narazil do zvodidiel, auto zhorelo do tla

 Webnoviny  26. júl 2019  346  
Foto: Tínedžer dostal na rýchlostnej ceste R1 šmyk a narazil do zvodidiel, auto zhorelo do tla

26.7.2019 (Webnoviny.sk) - Polícia objasňuje okolnosti nehody, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v smere od Zvolena na Banskú Bystricu. Auto po náraze do zvodidiel zhorelo do tla, nikomu sa našťastie nič nestalo.

Ako informovala banskobystrická krajská polícia, 19-ročný vodič zo zatiaľ nezistených príčin dostal šmyk, prešiel do pravého pruhu a narazil do zvodidiel.

Po náraze ho odhodilo späť, auto sa v šmyku otočilo a zastalo pri pravých zvodidlách. Vzápätí sa vznietilo a zhorelo. V aute sa viezli tri osoby, nikto sa nezranil. Škodu na autách a poškodených zvodidlách odhadli na 39-tisíc eur.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Tínedžer dostal na rýchlostnej ceste R1 šmyk a narazil do zvodidiel, auto zhorelo do tla © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.