Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Sobotu nás čaká hmlisté a daždivé počasie, maximálna teplota do osem stupňov Celzia
6.1.2024 (SITA.sk) - Sobotu bude zamračené, hmlisto a dážď, vo vysokých polohách sneženie, informuje Slovenský hydrometeorologický ústav na svojej webovej stránke.
Najvyššia denná teplota dosiahne 3 až 8 stupňov Celzia. Teplota na horách vo výške 1 500 metrov nad morom sa bude pohybovať okolo jedného stupňa Celzia.
Zafúka slabý, v Nitrianskom kraji a v Juhoslovenskej kotline východný vietor rýchlosť 2 až 7 m/s (5 až 25 km/h).
Predpokladané množstvo zrážok 2 až 10 milimetrov, v západnej polovici miestami do 15 milimetrov, vo vysokých polohách môže napadnúť do 7 centimetrov snehu.
Viac k témam: Počasie
Zdroj: SITA.sk - Sobotu nás čaká hmlisté a daždivé počasie, maximálna teplota do osem stupňov Celzia © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov