Nedeľa, 17. november 2019
Slnečno  11,1 °C
Mimoriadne správy

Slovný ping-pong medzi Matovičom a Trubanom pokračuje, líder „progresívcov“ opäť o spolupráci

 Webnoviny  29. júl 2019  25
Slovný ping-pong medzi Matovičom a Trubanom pokračuje, líder „progresívcov“ opäť o spolupráci

29.7.2019 (Webnoviny.sk) - Ak bude môcť vzniknúť vláda zmeny a jej súčasťou bude aj Igor Matovič, koalícia PS/Spolu sa bude snažiť o spoluprácu s nim.

Konštatoval to líder koalície mimoparlamentných strán Michal Truban, pričom v nedeľu médiá priniesli jeho vyjadrenie, že s Matovičom si spoluprácu nevie predstaviť.

"Moje vyjadrenie o spolupráci s Igorom Matovičom vychádza z môjho presvedčenia, že bude náročné spolupracovať s kýmkoľvek, kto ma útočný štýl politiky. Útoky na koalíciu PS a Spolu, ktoré od pána Matoviča prichádzajú už dlhú dobu, vrátane konšpirácií o Pente a Za slušné Slovensko, bohužiaľ neukazujú jeho záujem o spoluprácu a konštruktívny dialóg. Snažíme sa mu preto vysvetliť, že tento starý štýl robenia politiky je skôr prekážkou ako predpokladom dobrej spolupráce," podotkol v stanovisku, ktoré agentúre SITA poskytol riaditeľ komunikácie hnutia Progresívne Slovensko Ľubomír Ondrejkovič.

Zdroj: Webnoviny.sk - Slovný ping-pong medzi Matovičom a Trubanom pokračuje, líder „progresívcov“ opäť o spolupráci © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.