Nedeľa, 17. november 2019
Slnečno  8,9 °C
Mimoriadne správy

Foto: Vlak neďaleko Hronskej Dúbravy narazil v silnom daždi do stromu

 Webnoviny  29. júl 2019  32
Foto: Vlak neďaleko Hronskej Dúbravy narazil v silnom daždi do stromu

29.7.2019 (Webnoviny.sk) - Do spadnutého stromu na trati neďaleko Hronskej Dúbravy v okrese Žiar nad Hronom narazil v nedeľu večer osobný vlak. Vysoký strom v dôsledku silného dažďa vyvrátilo zo svahu aj s koreňom a spadol krížom cez cestu a na trať.

Ako informovala banskobystrická krajská polícia, na rušni sa rozbilo čelné okno a poškodená bola aj kabína, rušňovodič sa zranil ľahko. V čase zrážky bolo vo vlaku smerujúceho zo Zvolena do Levíc 23 cestujúcich, nikto sa nezranil.

Ako uviedla polícia, policajti skontrolovali celý vlak, osobne hovorili s každým cestujúcim, aby sa uistili, či nikto nepotrebuje lekársku pomoc. Vzhľadom na silný dážď s prevozom cestujúcich pomáhala aj hliadka polície zo Žiaru nad Hronom. Všetkých po skupinkách previezli na stanicu v obci.

Viac k témam: dopravná nehoda, nehoda vlaku
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Vlak neďaleko Hronskej Dúbravy narazil v silnom daždi do stromu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.