Štvrtok, 22. október 2020
Slnečno  12,3 °C
Mimoriadne správy

Slovenská polícia eviduje v súvislosti s koronavírusom viac než 3 500 priestupkov

 Webnoviny  21. august 2020  87
Slovenská polícia eviduje v súvislosti s koronavírusom viac než 3 500 priestupkov

21.8.2020 (Webnoviny.sk) - V súvislosti s opatreniami zavedenými v rámci boja proti pandémii koronavírusu polícia doteraz eviduje celkom 3 515 priestupkov. Policajný zbor SR o tom informoval na sociálnej sieti.

Viac o téme: Koronavírus


V 1 589 prípadoch pritom podľa polície ide o porušenie povinnosti nosenia rúška a v 1 538 prípadoch porušenie karantény stanovenej lekárom. Zvyšných 388 priestupkov predstavujú podľa polície porušenia zákazu otvorenia prevádzok.

Napriek nepredĺženiu núdzového stavu a postupnému otvoreniu ekonomiky na Slovensku pre pandémiu koronavírusu naďalej platí mimoriadna situácia vyhlásená uznesením vlády Slovenskej republiky z 11. marca tohto roku.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Koronavírus, mimoriadna situácia, núdzový stav, priestupok
Zdroj: Webnoviny.sk - Slovenská polícia eviduje v súvislosti s koronavírusom viac než 3 500 priestupkov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.